درباره ی ما

شرکت کایر صنعت پیشگام با نام تجاری تک وکیوم در سال 1378 فعالیت تولیدی و صنعتی خود را در زمینه ساخت انواع قطعات پلیمری به روش ترموفرمینگ،وکیوم فرمینگ و تولید ورق ها و فیلم های pp,ps,abs آغاز کرد.در طی این مسیر و در جهت بهبود کیفیت محصولات و خدمات، اقدام به پیاده سازی سیستم مدیریت کیفیت iso 9001 و اخذ گواهینامه ازTUV NORD  آلمان در سال 1384 نمود.

همچنین برای ارائه محصولات متنوع و همگام شدن با تکنولوژی جهانی،تهیه زیرساخت های مناسب و لازم را در دستور کار خود قرار داد.

این امکانات در زمینی به مساحت 5000 متر مربع و با بهره گیری از انواع دستگاه های مدرن از جمله وکیوم فرمینگ نیمه اتوماتیک و تمام اتوماتیک،ترموفرمینگ،اکسترودر،انواع پرس ها،دستگاه های برش پانچ و غیره در کنار بهره گیری از نیروهای متخصص و کارآمد در حوزه های مربوطه(مهندس پلیمر،مهندس مکانیک و…) فراهم آمده است.

در خلال این سال ها جلب رضایت مشتریان را سرلوحه کار خویش قرار داده و افتخار همکاری با شرکت های معتبر و خوشنامی چون آریابنیز،آرتیمان،کشت و صنعت دشت مغان،دزون،نقشه کشی مهندسی فارس،نیران،تهویه دماوند،الموت،تجهیز صنعت باران،کوئل سازان،انرژی،کشت و صنعت جنوب،ایران خودرو،رنو پارس،سدر صحت،داروگر،مولتی کافه،ایرانسل و… را کسب کرده است.